O kancelarii

Nasza Kancelaria Adwokacka swoją siedzibę ma na warszawskim Ursusie i została założona przez adwokata Kamila Flatow. Młoda i dynamicznie rozwijająca się kancelaria prawna swoją ofertę kieruje zarówno do Klientów indywidualnych, jak i podmiotów zinstytucjonalizowanych.

Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksowe usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego (zwłaszcza w zakresie reprywatyzacji), gospodarczego, handlowego, a także prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Zajmujemy się m.in. obsługą prawną firm i klientów indywidualnych, udzielaniem porad prawnych oraz prowadzeniem postępowań w sprawach karnych, sprawach rozwodowych czy alimentacyjnych.W celu zagwarantowania naszym klientom kompleksowej obsługi prawnej podjęliśmy także współpracę z kancelariami radców prawnych oraz rzecznikami patentowymi.

W swojej pracy kierujemy się zasadami etyki zawodowej. Wartości, które przyświecają nam na co dzień, to przejrzystość, rzetelność i poufność. Zawsze na wstępie jasno określamy warunki współpracy, na bieżąco informujemy też naszych Klientów o postępach w sprawie, zachowujemy dyskrecję. Doświadczenie oraz wiedza naszych pracowników gwarantują maksymalną ochronę interesów naszych mocodawców.

Adwokat Warszawa

Adwokat Kamil Flatow – założyciel kancelarii – ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2007 roku został przyjęty w poczet Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Siedzibą kancelarii jest Warszawa. Posiadamy dwa niezależne biura adwokackie w centrum Warszawy: przy ul. Raszyńskiej 3a lok. 11 oraz w dzielnicy Ursus przy ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34.