Nasz Zespół

Adwokat
Kamil Flatow

 Adwokat <br>Kamil Flatow

Założyciel kancelarii – ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2007 roku został przyjęty w poczet Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Siedzibą kancelarii jest Warszawa. Posiadamy dwa niezależne biura adwokackie w centrum Warszawy: przy ul. Raszyńskiej 3a lok. 11 oraz w dzielnicy Ursus przy ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34.

Adwokat
Karolina Jagiełło-Przychodzka

 Adwokat <br>Karolina Jagiełło-Przychodzka

Wpisana na listę adwokatów Izby Warszawskiej w Warszawie. Absolwentka prawa oraz prawa amerykańskiego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Ukończyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w warszawskich kancelariach.

Z kancelarią adwokata Kamila Flatow związana jest od stycznia 2013 roku. Jej praktyka oraz zainteresowania koncentrują się głównie w obszarze prawa cywilnego: rzeczowe, spadkowe, zobowiązań, prawa rodzinnego, karnego oraz prawa nieruchomości.

Adwokat
Dorota Kubik

 Adwokat <br>Dorota Kubik

Absolwentka studiów prawniczych Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Pracę magisterską z zakresu prawa administracyjnego przygotowała pod kierunkiem dr. hab. Wojciecha Góralczyk, którą obroniła na ocenę bardzo dobrą.

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie. Z Kancelarią Adwokata Kamila Flatow związana jest od 2013 roku.

W obszarze jej praktyki zawodowej oraz zainteresowań znajdują się zagadnienia obejmujące problematykę prawa rodzinnego, cywilnego oraz administracyjnego.