Separacja

Zatrudniani przez Kancelarię Adwokacką na terenie Warszawy prawnicy zajmują się szeroko rozumianym zakresem spraw rodzinnych. Przygotowujemy kompletną dokumentację związaną z rozwodami, w tym pozwy rozwodowe. Nasza specjalizacja to także separacja małżeńska i wszelkie formalności z nią związane.

Separacja oznacza chwilowe „zawieszenie” związku małżeńskiego. Daje tym samym skonfliktowanym stronom czas na podjęcie decyzji w sprawie próby odbudowy związku lub definitywnego rozstania, czego przejawem jest złożenie pozwu rozwodowego.

Nasza kancelaria prawnicza w Warszawie oferuje w tym zakresie kompleksową obsługę od złożenia wniosku o separację, aż po prawomocne zakończenie sprawy.

Przy orzeczeniu separacji – podobnie jak w przypadku rozwodu – następuje rozdzielność majątkowa małżonków. Dla naszych klientów może oznaczać to kolejną trudność. Dlatego nasi adwokaci pozostają do dyspozycji klienta również w przypadku konieczności dokonania podziału majątku wspólnego małżonków.

Jako doświadczony zespół adwokacki wiemy, że zarówno rozwód, jak i separacja wiążą się z ogromnym obciążeniem psychicznym. Dodatkowo zapewniamy, więc klientom wsparcie psychologiczne, gwarantując im jednocześnie pełną anonimowość i dyskrecję.