Alimenty

Kancelaria Adwokacka w Warszawie prowadzona przez adwokata Kamila Flatow rzetelnie przeprowadzi dla Państwa wszelkie sprawy alimentacyjne. Oferujemy Państwu wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz profesjonalizm i skuteczność działania w zakresie egzekwowania Waszych praw – także tych powstałych na fundamencie Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego.

Zgodnie z przepisami zawartymi w dziale III Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego zatytułowanego „Obowiązek alimentacyjny” przeprowadzimy dla Państwa sprawy alimentacyjne związane z przyznaniem:

  • alimentów dla dzieci,
  • alimentów dla rodziców,
  • alimentów dla małżonków.

Zrzeszeni w Kancelarii adwokaci pomogą Państwu przejść przez cały proces związany z przyznaniem alimentów przez sąd – w Państwa imieniu przygotujemy pozew o alimenty, przygotujemy pisma procesowe, złożymy je do sądu i będziemy reprezentować Państwa przed sądem w taki sposób, aby zabezpieczyć Wasz szeroko rozumiany interes. Pomożemy także przygotować wniosek o uchylenie obowiązku alimentacyjnego.

Zachęcamy do indywidualnego kontaktu z naszą Kancelarią. Na spotkaniu udzielimy wiarygodnej porady prawnej oraz rozwiążemy Państwa wszelkie wątpliwości w zakresie procedury procesowej związanej z postępowanie alimentacyjnym. Doświadczeni prawnicy kompleksowo poprowadzą postępowanie i będą z Państwem w stałym kontakcie i, co najważniejsze, wskażą najbardziej korzystne dla Państwa rozwiązania.